Latest

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Rajaram Pudasaini Spokes Person कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका 9851094922
विमल प्रसाद निरौला शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा(विध्यालय निरिक्षक ) ९८४४०४४१०९
सीता अधिकारी अधिकृतस्तर आठौँ प्रशासन शाखा प्रमुख ९८४१३३१७१०
राम ब.देउजा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा प्रमुख ९८४१२९४९८४
ऋषिकेश तिम्सिना शाखा अधिकृत योजना शाखा प्रमुख ९८५१२३१५११
बालकृष्ण दाहाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८५११८८९९०
कुमार सिंह डाँगी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८४१७१५५४६
उमेश जंग थापा स्ट्रक्चर इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा प्रमुख ९८५११८४२१९
सञ्जिव पुडासैनी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(नगरपालिका) ९८४९९०७६१३
दीपा कार्की इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ४) ९८६०४७८८४३
विजु ढकाल इन्जिनियर पुन निर्माण शाखा ९८४३०८०१६५
सन्जिव प्रताप ज.ब.रा. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं.७) ९८४१२४६६४८/९८५११४४३४०
सुमित चापागाई इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ६) ९८४१५७९९६३
पुष्पा दाहाल लेखा अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४१५७०९८९
बन्दना कार्की आ.ले.प अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४०२५२२००
माधव खतिवडा अधिकृत छैठौ वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा ९८४९४१३२९०
सविना कुमारी श्रेष्ठ अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा ९८६८४३८१८०
उत्कृष्ट आचार्य शाखा अधिकृत श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा शाखा(रोजगार संयोजक) ९८४१३८८३९८
मकरध्वज के.सी. अधिकृत छैठौ सहकारी शाखा ९८४१३५४९५६
कृष्ण बहादुर कार्की स्रोत व्यक्ति शिक्षा शाखा ९८४३४१७५३६
लिजना खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्राविधिक शाखा (सूचना) ९८४१७४०७०१
मुकुन्द विष्ट अधिकृत छैठौ राजश्व शाखा प्रमुख ९८४१३८२२५२
लक्ष्मी कोईराला सि.अ.हे.ब. छैठौ स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१३५७७९२
शेखर खनाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं. ३ र ४) ९८४९३८८५२०
देव चन्द्र फुयाल पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८४१७५६७१३
कामना पन्त सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा
जयराम थापा सर्वेक्षक प्राविधिक शाखा ९८५११०५६६४
रामेश्वर दाहाल साहायक स्तर पाचौँ तह जिन्सी उप-शाखा प्रमुख ९८५१०४५९८२
मनिता मिजार कानुनी सहजकर्ता न्यायीक समिति ९८०८५६०४१७
लिलमराज राई सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ८ र ९) ९८४१२०५६४८
कृष्ण वन्जाडे पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८५१०१९०१५
विद्या अधिकारी एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१००७६९४
मिना कोईराला कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४९९५५३०२
बाबुराम के.सी. कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखको सचिवालय(प्रशासन शाखा) ९८५१०३२७३४
अर्चना कार्की एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१४१८३६२
अशोक दाहाल स. कम्प्युटर अपरेटर प्राविधिक शाखा ९८४९८१९१५९
भानुभक्त्त फुयाल खरिदार प्रशासन शाखा ९८४०२५२२००
सिमा आचार्य सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वाडा नं. ८) ९८४३६९८३२३
हेम प्रसाद फुयाल खरिदार ९८४१६५५०३०
कृष्ण प्रसाद गौतम स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८५१०७०९२९
सीता मालमुल स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८६१५८८४१३
प्रमोद कुमार साह सह लेखापाल लेखा शाखा ९८१९२३८५६३
राजाराम लामिछाने स. कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा ९८४१४९६३९२
शिला रावत फिल्ड सहायक ९८०८९८५१०१
नविन अधिकारी सा.प. दर्ता चलानी शाखा ९८४१३५५९३२
अर्जुन ढकाल हेल्पर प्राविधिक शाखा ९८४१२३०९६०
सुविन कार्की नगर प्रहरी हवलदार ९८६००३४८१०
लक्षमण रोक्का नगर प्रहरी हवलदार ९८४९४२०३४०
राजु थापा नगर प्रहरी जवान ९८०४३५२९१०
हरिहर सिंखडा नगर प्रहरी जवान ९८४११४५२४६
साकार ढकाल नगर प्रहरी जवान ९८४३२४१९४०
प्रमोद थापामगर नगर प्रहरी जवान ९८४३६५५५०९
राजाराम फुयाल नगर प्रहरी जवान ९८४३५२६३७०
पुष्कर चापागाँई नगर प्रहरी जवान ९८४१७५५४९१
गायत्री पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८४१४०५४३४
अनोज तामाङ नगर प्रहरी जवान ९८४९३०८५०५
सावित्री सार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा
अजय के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
नवराज ओझा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१६२७४८४
कुमार के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा ९८४१४५३३३३
विष्णु पुडासैनी कार्यालय सहयोगी प्राविधिक शाखा ९८४१३२१३८३
गणेश कोईराला हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
कृष्ण बहादुर पण्डित कार्यालय सहयोगी कृषि सेवा शाखा ९८४१८४३१८२
हरिकृष्ण थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१९४०४५०
सानुभाई थापा कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा
ईन्दिरा कुईकेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८१०००९८५६
कृष्ण बहादुर सुनार पाले प्रशासन शाखा