कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
गिरीराज ज्ञवाली प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका er.kageshworimun@gmail.com मोबाइलः९८५१२५००१४ कार्यालयः ०१-४४५०३५६
गोविन्द प्रसाद शर्मा उप-सचिव शिक्षा शाखा प्रमुख kageshworieducation@gmail.com ९८५१०६८७९९
विमल प्रसाद निरौला शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा(विध्यालय निरिक्षक ) ९८४४०४४१०९
सीता अधिकारी अधिकृतस्तर आठौँ प्रशासन शाखा प्रमुख ९८४१३३१७१०
राम ब.देउजा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा प्रमुख ९८४१२९४९८४
ऋषिकेश तिम्सिना शाखा अधिकृत योजना शाखा प्रमुख ९८५१२३१५११
बालकृष्ण दाहाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८५११८८९९०
कुमार सिंह डाँगी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८४१७१५५४६
सन्देश कुमार ढकाल इन्जिनियर योजना शाखा ९८४१३७६६६३
उमेश जंग थापा स्ट्रक्चर इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा प्रमुख ९८५११८४२१९
कृष्ण प्रसाद ज्ञवाली वेरुजु व्यवस्थापन अधिकृत वेरुजु व्यवस्थापन शाखा प्रमुख ९८४७०६५३३४
प्रिति सापकोटा इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (नगरपालिका) ९८४९५९८६३७
शुष्मिता के.सी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८४१०५९७५७
रविन खड्का इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं १) ९८४१२००८३३
दीपा कार्की इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८६०४७८८४३
विजु ढकाल इन्जिनियर पुन निर्माण शाखा ९८४३०८०१६५
सन्जिव प्रताप ज.ब.रा. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं.७) ९८४१२४६६४८/९८५११४४३४०
सञ्जिव पुडासैनी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं ५) ९८४९९०७६१३
सुमित चापागाई इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ६) ९८४१५७९९६३
पुष्पा दाहाल लेखा अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४१५७०९८९
संजय बर्तौला इन्जिनियर प्राविधिक शाखा नगरपालिका ९८४११६२६९०
अनिता तामाङ अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा mabasa.kageshworimun@gmail.com ९८४७०२००३६
उत्कृष्ट आचार्य शाखा अधिकृत श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा शाखा(रोजगार संयोजक) ९८४१३८८३९८
माधव खतिवडा अधिकृत छैठौ वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा ९८४९४१३२९०
लक्ष्मी कोईराला सि.अ.हे.ब. छैठौ स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१३५७७९२
मकरध्वज के.सी. अधिकृत छैठौ सहकारी शाखा ९८४१३५४९५६
सविना कुमारी श्रेष्ठ अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा ९८६८४३८१८०
बन्दना कार्की आ.ले.प अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४०२००१९८
लिजना खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्राविधिक शाखा (सूचना) ९८४१७४०७०१
जयराम थापा सर्वेक्षक प्राविधिक शाखा ९८५११०५६६४
भागरती निदाल सव.इन्जिनियर पुन निर्माण शाखा ९८४८७६६०३७
पुष्कर पुडासैनी लेखापाल लेखा शाखा ९८४१६७१४४२
देव चन्द्र फुयाल पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८४१७५६७१३
अभिषेक तिमिल्सिना सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८५१०६९८२५
रामेश्वर दाहाल साहायक स्तर पाचौँ तह जिन्सी उप-शाखा प्रमुख ९८५१०४५९८२
रिवाज बोहोरा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ५) ९८६८५४२८७६
रविन्द्र महतो सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( भवन शाखा) ९८१७८६३०७१
पार्वती दुरा साहायक स्तर पाचौँ तह महिला तथा बालबालिका शाखा ९८४१७७५३६९
मनिता मिजार कानुनी सहजकर्ता न्यायीक समिति ९८०८५६०४१७
उपनिषध कोइराला सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (नगरपालिका) ९८६०६७५२२२
रमा भण्डारी स‍ह म.वि.निरिक्षक राजश्व शाखा ९८४३४१०१५९
महेश ढकाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं ३) ९८४९९२२८१६
लिलमराज राई सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ४) ९८४१२०५६४८
विनोद कुमार धिताल खा.पा.स.टे ९८०८७८९६५०
कामना पन्त सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा
सुनिता उप्रेती ना.सु जिन्सी शाखा ९८४९३७४८९०
कृष्ण वन्जाडे पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८५१०१९०१५
सीमा आचार्य सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं ९) ९८४३६९८३२३
मिना कोईराला कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४९९५५३०२
हिरेन्द्र कुमार राम कम्प्युटर अपरेटर ९८४४५३००९०
अर्चना कार्की एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१४१८३६२
बाबुराम के.सी. कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखको सचिवालय(प्रशासन शाखा) ९८५१०३२७३४
श्रीराम खनाल एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१३६२३३४
अशोक दाहाल स. कम्प्युटर अपरेटर प्राविधिक शाखा ९८४९८१९१५९
सपन शााह अमिन प्राविधिक शाखा ९८४२४२९५९०
हेम प्रसाद फुयाल खरिदार ९८४१६५५०३०
विष्णु कुमारी पुडासैनी स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८४१३२१३८३
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४१७१११३८
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर ९८४१७१११३८
सीता मालमुल स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८६१५८८४१३
कृष्ण प्रसाद गौतम स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८५१०७०९२९
गंगा घिमिरे स. कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा ९८४३०९१४३
बहादुर सिंह मोक्तान सह लेखापाल लेखा शाखा ९८४९००३३०३
जमुना कुइकेल खड्का स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८४११२१८४६
राजाराम लामिछाने स. कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा ९८४१४९६३९२
शिला रावत फिल्ड सहायक ९८०८९८५१०१
सुमन खड्का अ.सव. ईन्जिनियर ९८४१२८५४७५
रुपक घिमिरे अ.सव. ईन्जिनियर ९८५१२२९२७२
नविन अधिकारी सा.प. दर्ता चलानी शाखा ९८४१३५५९३२
अर्जुन ढकाल हेल्पर प्राविधिक शाखा ९८४१२३०९६०
बाल किशोर कार्की नगर प्रहरी असई ९८४१८६३७२४
लक्षमण रोक्का नगर प्रहरी हवलदार ९८४९४२०३४०
सुविन कार्की नगर प्रहरी हवलदार ९८६००३४८१०
प्रमोद थापामगर नगर प्रहरी जवान ९८४३६५५५०९
मनिष पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८६०१४८२३५
राजाराम फुयाल नगर प्रहरी जवान ९८४३५२६३७०
पुष्कर चापागाँई नगर प्रहरी जवान ९८४१७५५४९१
गायत्री पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८४१४०५४३४
अनोज तामाङ नगर प्रहरी जवान ९८४९३०८५०५
राजु थापा नगर प्रहरी जवान ९८०४३५२९१०
हरिहर सिंखडा नगर प्रहरी जवान ९८४११४५२४६
साकार ढकाल नगर प्रहरी जवान ९८४३२४१९४०
कृष्ण बहादुर खत्री प्राविधिक सहायक शिक्षा शाखा ९८४१०२६२६०
गायत्री खड्का सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ७) ९८४४३९८००७
मन्जु खनाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ६) ९८४७८५७३६३
रमेश कुमार चौधरी सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८०८८२१९२१
राजेश सुवाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं १) ९८४१७९०७०४
सोनाम बुद्द लामा स्वयंसेवक शिक्षा तथा खेलकुद शाखा ९८५१२२५८९०
कुमार के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा ९८४१४५३३३३
गोमा चौलागाई पुडासैनी कार्यालय सहयोगी न्यायिक समिति ९८१३८७११५९
तिर्थ बहादुर नगरकोटी कार्यालय सहयोगी योजना शाखा ९८४९०१७८५०
गणेश कोईराला हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
तिर्थ बहादुर रोक्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८६३८००६८२
सानुभाई थापा कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा
हरिकृष्ण थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१९४०४५०
कृष्ण बहादुर सुनार पाले प्रशासन शाखा
ईन्दिरा कुईकेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८१०००९८५६
रामबाबु कोइराला कार्यालय सहयोगी ९८४१६३१३८९
नवराज ओझा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१६२७४८४
सावित्री सार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा