FAQs Complain Problems

Latest

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Rajaram Pudasaini Spokes Person कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका 9851094922
उमेश जंग थापा स्ट्रक्चर इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा प्रमुख ९८५११८४२१९
सन्जिव प्रताप ज.ब.रा. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं.७) ९८४१२४६६४८/९८५११४४३४०
सुमित चापागाई इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ६) ९८४१५७९९६३
लिजना खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्राविधिक शाखा (सूचना) ९८४१७४०७०१
लक्ष्मी कोईराला सि.अ.हे.ब. छैठौ स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१३५७७९२
दीपा कार्की इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८६०४७८८४३
राम ब.देउजा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा प्रमुख ९८४१२९४९८४
कृष्ण वन्जाडे पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८५१०१९०१५
देव चन्द्र फुयाल पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८४१७५६७१३
रामेश्वर दाहाल साहायक स्तर पाचौँ तह जिन्सी उप-शाखा प्रमुख ९८५१०४५९८२
मनिता मिजार कानुनी सहजकर्ता न्यायीक समिति ९८०८५६०४१७
बहादुर सिंह मोक्तान सह लेखापाल लेखा शाखा ९८४९००३३०३
लिलमराज राई सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ४) ९८४१२०५६४८
जयराम थापा सर्वेक्षक प्राविधिक शाखा ९८५११०५६६४
रविन्द्र महतो सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( भवन शाखा) ९८१७८६३०७१
कृष्ण प्रसाद गौतम स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८५१०७०९२९
बाबुराम के.सी. कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखको सचिवालय(प्रशासन शाखा) ९८५१०३२७३४
राजाराम लामिछाने स. कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा ९८४१४९६३९२
मिना कोईराला कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४९९५५३०२
हेम प्रसाद फुयाल खरिदार ९८४१६५५०३०
नविन अधिकारी सा.प. दर्ता चलानी शाखा ९८४१३५५९३२
अर्जुन ढकाल हेल्पर प्राविधिक शाखा ९८४१२३०९६०
अजय के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
कुमार के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा ९८४१४५३३३३
गणेश कोईराला हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
हरिकृष्ण थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१९४०४५०
ईन्दिरा कुईकेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८१०००९८५६
सावित्री सार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा
अशोक दाहाल स. कम्प्युटर अपरेटर प्राविधिक शाखा ९८४९८१९१५९
तिर्थ बहादुर नगरकोटी कार्यालय सहयोगी योजना शाखा ९८४९०१७८५०
सानुभाई थापा कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा
कृष्ण बहादुर सुनार पाले प्रशासन शाखा
नवराज ओझा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१६२७४८४
सुविन कार्की नगर प्रहरी हवलदार ९८६००३४८१०
लक्षमण रोक्का नगर प्रहरी हवलदार ९८४९४२०३४०
पुष्कर चापागाँई नगर प्रहरी जवान ९८४१७५५४९१
अनोज तामाङ नगर प्रहरी जवान ९८४९३०८५०५
हरिहर सिंखडा नगर प्रहरी जवान ९८४११४५२४६
साकार ढकाल नगर प्रहरी जवान ९८४३२४१९४०
प्रमोद थापामगर नगर प्रहरी जवान ९८४३६५५५०९
राजाराम फुयाल नगर प्रहरी जवान ९८४३५२६३७०
गायत्री पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८४१४०५४३४
राजु थापा नगर प्रहरी जवान ९८०४३५२९१०
कामना पन्त सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा
उत्कृष्ट आचार्य शाखा अधिकृत श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा शाखा(रोजगार संयोजक) ९८४१३८८३९८
ऋषिकेश तिम्सिना शाखा अधिकृत योजना शाखा प्रमुख ९८५१२३१५११
विमल प्रसाद निरौला शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा(विध्यालय निरिक्षक ) ९८४४०४४१०९
सञ्जिव पुडासैनी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं ५) ९८४९९०७६१३
सविना कुमारी श्रेष्ठ अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा ९८६८४३८१८०
पुष्पा दाहाल लेखा अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४१५७०९८९
बालकृष्ण दाहाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८५११८८९९०
सीता अधिकारी अधिकृतस्तर आठौँ प्रशासन शाखा प्रमुख ९८४१३३१७१०
बन्दना कार्की आ.ले.प अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४०२००१९८
माधव खतिवडा अधिकृत छैठौ वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा ९८४९४१३२९०
मकरध्वज के.सी. अधिकृत छैठौ सहकारी शाखा ९८४१३५४९५६
सीता मालमुल स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८६१५८८४१३
अर्चना कार्की एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१४१८३६२
श्रीराम खनाल एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१३६२३३४
शिला रावत फिल्ड सहायक ९८०८९८५१०१
कुमार सिंह डाँगी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८४१७१५५४६
अनिता तामाङ अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा mabasa.kageshworimun@gmail.com ९८४७०२००३६
हिरेन्द्र कुमार राम कम्प्युटर अपरेटर ९८४४५३००९०
जमुना कुइकेल खड्का स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८४११२१८४६
शुष्मिता के.सी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८४१०५९७५७
रविन खड्का इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं १) ९८४१२००८३३
विष्णु कुमारी पुडासैनी स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८४१३२१३८३
गंगा घिमिरे स. कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा ९८४३०९१४३
महेश ढकाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं ३) ९८४९९२२८१६
सीमा आचार्य सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं ९) ९८४३६९८३२३
अभिषेक तिमिल्सिना सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८५१०६९८२५
रिवाज बोहोरा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ५) ९८६८५४२८७६
उपनिषध कोइराला सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (नगरपालिका) ९८६०६७५२२२
रमा भण्डारी स‍ह म.वि.निरिक्षक राजश्व शाखा ९८४३४१०१५९
सुनिता उप्रेती ना.सु जिन्सी शाखा ९८४९३७४८९०
पुष्कर पुडासैनी लेखापाल लेखा शाखा ९८४१६७१४४२
तिर्थ बहादुर रोक्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८६३८००६८२
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४१७१११३८
कृष्ण प्रसाद ज्ञवाली वेरुजु व्यवस्थापन अधिकृत वेरुजु व्यवस्थापन शाखा प्रमुख ९८४७०६५३३४
कृष्ण बहादुर खत्री प्राविधिक सहायक शिक्षा शाखा ९८४१०२६२६०
गायत्री खड्का सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ७) ९८४४३९८००७
मन्जु खनाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ६) ९८४७८५७३६३
रमेश कुमार चौधरी सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८०८८२१९२१
राजेश सुवाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं १) ९८४१७९०७०४
सोनाम बुद्द लामा स्वयंसेवक शिक्षा तथा खेलकुद शाखा ९८५१२२५८९०